درباره ما

توانمندي ها

برای اجرای هر چه بهتر تحقیقات بازاریابی و برندینگ نیاز است که علم ، تجربه و خلاقیت وجود داشته باشد تا بتوان یک پروژه تحقیقی را از ابتدا تا انتها به درستی اجرا نمود . بهره وری وقتی صورت می گیرد که ابتدا کار درست تعریف شده و سپس به درستی اجرا گردد . دانش به تنهایی کافی نیست . اجرای تحقیقات بازار تجربی هم به هیچ و.جه نمی تواند کارساز باشد . نیاز است دانش و خلاقیت ( هنرمندی ) هم وجود داشته باشد . بدین منظور یک محقق باید سالهای زیادی در تحقیقات مختلفی ، تجربه به همراه توان علمی را کسب نماید .

ما ابتدا با وارد حوزه مطالعات اماری و نظرسنجی شدیم . سپس در زمینه تحقیقات بازاریابی تجربیات مختلفی بدست آوردیم . از سال 1396 نیز وارد حوزه تحقیقات در زمینه برندینگ و برندسازی بصورت حرفه ای گردیدیم.

یک پروژه تحقیقاتی نیاز به یک محقق مسلط ، یک مدیر اجرایی ، سوپر وایزر ، کارشناسان آماری و روش تحقیق ، سوپر وایزر و پرسنل میدانی می باشد . کلیه مراحل می بایست توسط محقق اصلی طراحی و مدیریت گردد . پروژه های تحقیقات بازار که عموما تحقیقاتی مساله محور می باشد نیاز به تسلط به بازاریابی ، برندینگ ، آمار ، روش تحقیق و مدیریت نیروی انسانی می باشد اما پروژه های نظرسنجی که عموما تحقیقات داده محور است که توسط خود سازمان طراحی می گردد و صرفا اجرای عملیات جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل است .

توانمندی موسسه در هر دو نوع تحقیق اعم از تحقیقات مساله محور و تحقیقات داده محور می باشد که توسط نيروي انساني تحصیلکرده و با تجربه  د رسطح دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته های بازاریابی ، آمار ، روش تحقیق و … مي باشد. اين موسسه قادر است با انجام پروژه هاي تحقيقاتي در حوزه بازاريابي و برندینگ همچنین کلیه تحقیقات آماری و نیز نظرسنجی های مختلف در سطوح درون سازمانی و بیرون سازمانی  را اجرا نماید .

توانمندیهای این موسسه در زمینه تحقیقات بازاریابی و برندینگ ، سنجش اثر بخشی تبلیغات ، تحقیقات در حوزه دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی الکترونیکی ) ،  نظرسنجی در تمامی جوامع آماری ( مشتریان ، ارباب رجوع ، کارکنان و……) می باشد.سطح اجرایی این موسسه در کل کشور می باشد و برا ی تحقیقات میدانی در شهرهای مختلف از نیروهای بومی همان منطقه استفاده می شود .

هدف ما :

هدف ما رشد و توسعه تیم کاری برای تشکیل گروهی قدرتمند در سطح کشور و خارج از کشور برای همیاری به کلیه مدیران ، کارفرمایان ، صادرکنندگان و شرکتهای داخلی و خارجی به منظور کسب اطلاعات برای تصمیم گیری مطمئن می باشد

ماموریت ما

ماموریت ما حل مسائل بازاریابی و برندینگ برای مدیران می باشد به نحوی که بتوانند با پاسخ درست به سوالات و حل مسائل بازاریابی ، مشکلات در حوزه های بازاریابی و برندسازی را برطرف نمایند . تا بتوانند با افزایش رضایت مشتریان و وفاداری سازی آنها در مسیر برندینگ گام بردارند


تخصص تیم کاری موسسه شامل بازاریابی ، برندینگ ، آمار ، دیجیتال مارکتینگ ، پرسشگری ، پژوهش علوم اجتماعی و … می باشد
———————-
S
TATISTICS

MBA – EBUSINESS

MBA BRAND  

DBA BRAND

MARKETING

RESEARCH METHOD

MENAGEMENT

گالری

google-site-verification: googleb782385873fa6d33.html